قوانین و مقررات ثبت نام آنلاین

 

مقررات کلی جانمایی و ثبت نام آنلاین

 

1.      برگزارکننده در پذیرش و عدم پذیرش درخواستها اختیار تام دارد و امکان پذیرش متقاضیان با گروههای کالائی جانبی، غیر مرتبط و متفرقه بهیچ وجه وجود ندارد.


2.      تاریخ آغاز جانمایی اینترنتی- رزرو اولیه غرفـه از طریق وب سایت نمایشگاه، ارسال جدول زمانبندی به آدرس e-mail ارائه شده به ستاد برگزاری و ارسال پیامک به شرکتهائی که پس از طی مراحل لازم  به عضویت سایت درآمده اند، حداقل یک هفته قبل از شروع جانمائی اطلاع داده خواهد شد.


 3.     با توجه به اینکه در هنگام ثبت نام اینترنتی امکان انتخاب یک غرفه توسط چند متقاضی بصورت همزمان وجود دارد، تخصیص غرفه توسط سایت  بصورت خودکار برای متقاضی ای که سریعتر جانمایی غرفه  و تکمیل  فرم اینترنتی را  انجام داده باشد، صورت خواهد  گرفت. بدیهی است دراین خصوص برگزارکننده هیچگونه دخالت و دخل و تصرفی در تعیین و تغییر مکان غرفه نخواهد داشت.


4.  دریافت کدکاربری و گذرواژه از ستاد برگزاری" لزوما" به معنای امکان واگذاری غرفه به متقاضیان نمی باشد و تخصیص و انتخاب مکان غرفه براساس تایید مدارک و فعال سازی کد کاربری از ستاد برگزاری و  اولویت زمانی مراجعه به سایت جانمائی،  انتخاب غرفه و ثبت فرم اینترنتی تا انتها بوده و در صورت مراجعه متقاضی به سایت جانمائی پس از تکمیل ظرفیت سالنهای تحت پوشش ،برگزار کننده هیچگونه تعهدی جهت تخصیص غرفه به متقاضی نخواهد داشت.

 

5.  متقاضیان مشارکت بویژه دربخش ماشین آلات، تجهیزات و صنایع مرتبط لازم است در هنگام رزرو غرفه نسبت به انتخاب غرفه متناسب با ابعاد، وزن و حجم دستگاهها و ماشین آلات خود و همچنین محل ستونهای داخل سالن  دقت کافی بعمل آورند. بدیهی است که هرگونه تغییر در ابعاد غرف و جابجائی پس از تکمیل ظرفیت سالنهای تحت پوشش مقدور نمی باشد.  لازم به ذکر است مکان قرارگیری ستونها  در نقشه سالنها  تقریبی بوده و فقط در هنگام خط کشی در سالنها امکان مشخص کردن وضعیت ستون نسبت به غرفه ها بصورت قطعی امکان پذیر می باشد.

 

6.  ستاد برگزاری از ثبت نام قطعی و واگذاری غرفه به متقاضیانی که بدون طی مراحل و بررسی مدارک و با استفاده از کدکاربری و گذرواژه متقاضیان دیگر جانمائی اینترنتی نموده باشند، خودداری نموده و از پذیرش متقاضیان متخلف در این نمایشگاه و نمایشگاههای آتی ممانعت خواهد نمود.

 

7.  متقاضیانی که به هر دلیل در موعد زمانی مقرر موفق به جانمائی اینترنتی غرفه و ثبت نام در نمایشگاه نگردیده  یا پس از تکمیل ظرفیت سالنهای تحت پوشش درخواست مشارکت نمایند باید درخواست کتبی خود را  به ستاد برگزاری نمایشگاه ارائه  نمایند تا درصورت انصراف یا حذف هریک از مشارکت کنندگان ثبت نام شده در گروه کالائی مرتبط با  زمینه فعالیت متقاضی، به ترتیب اولویت زمانی دریافت درخواستها توسط ستاد برگزاری در صورت امکان نسبت به جایگزینی متقاضیان جدید اقدام گردد.


8.با توجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام به صورت آنلاین بوده و اطلاعات خروجی به طور مستقیم از فرم های تکمیل شده توسط متقاضی استخراج میگردد ، قابل تغییر نبوده و تمامی مشکلات ناشی از هرگونه اشتباه در فاکتور رسمی ، اطلاعات کتاب نمایشگاه و کتیبه سر درب غرفه و سالن برعهده مشارکت کننده بوده و ستاد برگزاری هیچ گونه مسئولیتی را برعهده نخواهد گرفت.

 

کل بازدید 10,214

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2023

123movies