نحوه ثبت نام و جانمایی آنلاین
نحوه ثبت نام و جانمایی آنلاین

1-     پس از اتمام مرحله پیش ثبت نام و دریافت  نام کاربری  (UserName) و رمز عبور (Password) در قسمت ثبت نام و جانمایی آنلاین  در صفحه اصلی وارد شوید.

2-     سپس  نام کاربری  (UserName) و رمز عبور (Password) خود را وارد نمائید .

 

توجه: در هر مرحله از ثبت نام تمامی فیلدهای ستاره دار را با دقت تکمیل نموده و از گزینه تائید و رفتن به مرحله بعد استفاده نمائید.

توجه: بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات درج شده در سایت بر عهده مشارکین محترم بوده و ستاد برگزاری هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد.

3-     سپس با توجه به نیاز آن شرکت نسبت به فضای باز یا داخل سالن فضای مورد نظر را انتخاب نمائید.

4-     سپس از میان سالن های نمایش داده شده سالن مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

5-     با توجه به موقعیت غرفه ها نسبت به انتخاب غرفه مورد نظر خود اقدام نمائید .توجه داشته باشید شما قادر هستید فقط غرفه هایی که سبز رنگ هستند را انتخاب نمائید.

پس از انتخاب غرفه مورد نظر با یکی از دو روش زیر به مرحله بعد وارد شوید:

1-     درج شماره غرفه در قسمت مربوطه

2-     کلیک بر روی غرفه مورد نظر

توجه :جهت مشاهده متراژ و جزئیات بیشتر از  هر غرفه ، چند لحظه ماوس را روی غرفه مورد نظر خود نگه دارید.

6-      سپس نسبت به تکمیل اطلاعات غرفه مورد نظر اقدام فرمائید. در انتخاب غرفه مورد نظر نهایت دقت را داشته باشید، زیرا پس از ورود شماره غرفه و زدن دکمه رزرو غرفه ، دیگر امکان بازگشت برای شما وجود نخواهد داشت.

7-     پس از تکمیل مرحله رزرو غرفه و دریافت sms  و ایمیل تائید رزرو، وارد  مرحله بعد شده و اطلاعات لازم را تکمیل نمائید.

8-     با توجه به اهمیت اطلاعات ثبت شده در کتاب نمایشگاه نسبت به تکمیل تمامی فیلد های ستاره دار اقدام نمائید.

توجه: بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات درج شده در سایت بر عهده مشارکین محترم بوده و ستاد برگزاری هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد.


9-     پس از تکمیل فرم مورد نظر و تائید آن یکبار دیگر تمامی اطلاعات وارد شده را بررسی نمائید و در صورت هرگونه مغایرت نسبت به تغییر آن اقدام فرمائید.