fa-IRen-US

اطلاعیه ها

 

اطلاعیه شماره 1 

زمان برگزاری هفدهمين نمايشگاه بین المللی شيريني و شکلات ایران اعلام شد

به گزارش روابط عمومي انجمن صنفي صنايع بيسکويت، شيريني و شکلات، هفدهمين نمايشگاه بين المللي شيريني و شکلات ایران، از تاريخ 24 الي 27 شهريور 97 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي گردد.


 

اطلاعیه شماره2 

آغاز پیش ثبت نام هفدهمين نمايشگاه بین المللی شيريني و شکلات ایران

مشاركت كنندگان محترم هفدهمين نمايشگاه بين المللي شيريني و شكلات ايران

با سلام و احترام  

با توجه به اینکه مراحل ثبت نام متقاضیان هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران از تاریخ 97/2/1 آغاز خواهد شد، از کلیه متقاضیان مشارکت در بخش ریالی تقاضا می گردد تا درخواست اولیه خود را با تکمیل فرم پیش ثبت نام در سایت www.iranicf.ir  تا قبل از تاریخ 97/2/15 جهت رزرو اولیه برای انجام مراحل عضویت در سایت جانمایی آنلاین و امکان ارائه اطلاع رسانی،  به ستاد برگزاری ارائه  نمایند.

لازم به ذکر است متقاضیان مشارکت در بخش ریالی همزمان با تکمیل فرم پیش ثبت نام می بایست نسبت به ارائه مدارک زیر از طریق سایت اقدام نمایند:

1-پروانه بهره برداری – گواهی فعالیت صنعتی ، کارت شناسایی کارگاه معتبر – پروانه صنفی تولیدی

 ) با فرمت JPG  و حداکثر سایز 500 Kb  )

2- ثبت آرم تجاری محصولات ( با فرمتJPG و حداکثر سایز 500 Kb )

3- تائیدیه تولید بر اساس یکی از استاندارد های ملی و یا معتبر بین المللی ( با فرمت JPG  و حداکثر سایز kb  500)

4- بروشور و کاتولوگ شرکت متقاضی در خصوص کالاها و خدماتی که توسط شرکت کننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد. ) با فرمت JPG  و حداکثر سایز 500kb (

متقاضیانی که مدارک یاد شده را تا تاریخ فوق از طریق سایت جهت اخذ تائیدیه مجاز بودن به مشارکت در بخش ریالی ارائه ننمایند، (کد کاربری و گذر واژه) جهت جانمایی آنلاین دریافت نخواهند نمود.


 

  اطلاعیه شماره 3

تمدید پیش ثبت نام هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

متقاضیان محترم مشاركت در هفدهمين نمايشگاه بين المللي شيريني و شكلات ايران

با سلام و احترام

به اطلاع میرساند ، آندسته از عزیزانی که تا کنون موفق به انجام پیش ثبت نام و دریافت نام کاربری و کلمه عبور نشده اند ، می توانند تا پایان وقت اداری روز 97/02/20 نسبت به تکمیل پیش ثبت نام خود اقدام و اطلاعات خود را تکمیل نمایند .

قابل ذکر است در صورت ناقص بودن فرم پیش ثبت نام و عدم ارسال مدارک مورد نیاز ، درخواست مشارکین محترم تائید نگردیده و کلمه عبور و نام کاربری شما فعال نمی شود مستدعی است در تکمیل فرم و ارسال بموقع مدارک دقت کافی مبذول فرمائید.

پيشاپيش از حسن همكاري مشاركين محترم سپاسگزاري ميگردد .


 

اطلاعیه شماره 4

جدول زمانبدی جانمایی هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

مشارکت کننده محترم هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

احتراما به استحضار میرساند با توجه به پیش ثبت نام مشارکین محترم در سایت نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران و تائید مدارک ارسالی از سوی ستاد برگزاری ، بدین وسیله مشارکین محترم می توانند با مراجعه به سایت  iranicf.ir   نسبت به رزرو غرفه و تکمیل مدارک در تاریخ های مندرج در جدول ذیل نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند.

بدیهی است ثبت نام قطعی و جانمائی غرف در صورت احراز بند 1 شرایط ذیل امکان پذیر خواهد بود

1-      تکمیل کامل فرم ها ، پرداخت 100% هزینه  اجاره غرفه بر اساس متراژ  درخواستی و سایر هزینه های جانبی+ 9% مالیات بر ارزش افزوده ظرف مدت 24 ساعت از طریق پرداخت آنلاین.

2-      نظر به اینکه رزرو آنلاین ثبت نام امکان حضور چند مشارکت کننده همزمان را خواهد داشت بدیهی است اولویت با مشارکت کننده ای می باشد که سریعتر جانمایی غرفه و تکمیل فرم اینترنتی خود را انجام داده باشد.

3-       دریافت کدکاربری و گذرواژه به معنای واگذاری غرفه به متقاضیان نمی باشد، واگذاری غرفه به متقاضیان بر اساس تائید مدارک و فعالسازی کد کاربری مشارکین از ستاد برگزاری می باشد.

شایان ذکر است در صورت عدم احراز شرایط فوق برگزار کننده هیچ گونه مسئولیتی در قبال واگذاری غرفه نخواهد داشت.

از مشارکین محترم تقاضا می گردد جهت استفاده  از نرم افزار ثبت نام و جانمایی آنلاین به راهنمای  مربوطه در پیوست سایت و  کانال مراجعه فرمایند یا با کارشناسان ستاد برگزاری تماس حاصل فرمائید.

 

ردیف

گروه کالایی

از تاریخ

تا تاریخ

1

محصولات(صنعتی و سنتی)

10صبح 97/3/27

15عصر 97/3/28

2

مواد اولیه تولیدی و بسته بندی

10 صبح 97/3/29

15 عصر 97/3/30

3

ماشین آلات

10 صبح 97/3/31

15 عصر 97/4/1

4

متاخرین

10صبح 97/4/2

15 عصر 97/4/3

 

 

An error has occurred. Error: MdidCounter is currently unavailable.

All Rights Reserved - Designed by : ModernDesign.ir 2017